טפטים ⋆ מדבקות ויניל

סקר דיזיין מניחה בידי מעצבים עולם שלם ומגוון של אפשרויות לעיצוב פנים וחוץ עם מבחר עשיר של טפטים, מדבקות ויניל ושמשוניות. עיצובים שמתאימים הן לחברות היי-טק ומשרדי יוקרה והן לעסקים בתחומים שונים לרבות מוסדות חינוך, עמותות, מפעלים, חברות, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ועוד.

ברזנט ⋆ שמשונית

יתרונותיו של הברזנט, המכונה גם “שמשונית”, הם רבים; הוא קל משקל, עמיד בפני גשם ושמש, מאפשר התאמה לפי מידה רצויה, כולל מגוון אפשרויות הדפסה בטווח צבעים רחב והוא חומר גלם זמין ונוח לתלייה, יתרון משמעותי בתחום השילוט ופתרון אידיאלי להפקת שלטים ומיתוג בשיטת הדפסה דיגיטלית.

שלטים לעסקים

אנו יודעים לבצע כל דרישה של מעצב או מעצבת ולהוביל כל פרוייקט, בכל מידה, לייעדו בשילוב אמנות ומיתוג בסטנדרטים בינלאומיים. מעצבים ואדריכלים מומחים של סקר דיזיין תלת מימד ילוו אתכם, לכל אורך הדרך. הן בבחירת חומרי הגלם הנכונים להדבקה (בהתאם לתנאי הסביבה הספציפיים) והן בהתקנה מושלמת ברמת גמר ללא פשרות.

אנחנו מייצרים שילוט פנים וחוץ על מגוון חומרי גלם ומוצרים לרבות מדבקות טפט, מדבקות צורניות, מדבקות לוויטרינות וחלונות, מדבקות לקירות זכוכית, פוסטרים, קאפות, קנבסים, מדבקות ויניל (אטומות או עם רשת), שמשוניות, שלטי לוקאבונד, פוליגל ועוד.

דוגמאות לפרויקטים:

עיטוף סככות בחופים – פרויקט קיצי מעוצב ומרהיב של עיצוב סככות בחופי הים לטובת מסרים שונים. גם מסרים שיווקיים כדוגמת “יוגה בקורונה”, גם עיטוף כשילוט חוץ (“חוף הכלבים”) וגם עוד שלל פתרונות יצירתיים. העיטוף נעשה על בסיס שמשוניות חתוכות שהותקנו על גבי הסככות. הבחירה בחומר הגלם נעשתה בכדי לשלב את הנראות המרהיבה עם עמידה בתנאי מזג אוויר בחשיפה מקסימלית תחת כיפת השמיים.

טפטים במשרדי היי-טק – עיצוב היי-טקיסטי צעיר וחדשני, בעל אלמנטים תלת מימדיים כמוטיב אמנותי. בתיק העבודות שלנו: טפט שהותקן במשרדי חברת היי-טק בהרצליה פיתוח אשר מעניק תחושה של אפקטים תלת ממדיים עם אלמנטים צורניים בצבעים שונים. הטפט עשוי מחומר גלם היכול לשמש גם בתור “לוח מחיק” ובמרכזו שני “לוחות מחיקים” לשימוש החברה והעובדים.

סקר דיזיין מתמחה בתכנון, ביצוע והפקה של פרויקטים מיוחדים הכוללים ציפוי קירות במגוון מיקומים מרכזיים או באתר הלקוח לפי דרישה, רשימת הלקוחות שביצענו עבורם עבודות כוללת את מייקרוסופט ישראל, קניון כפר סבא הירוקה, עיריית תל-אביב – יפו ועוד.

שלטים