שלטים אומנותיים

מעצבים רבים מחפשים את האלמנטים העיצוביים והאמנותיים בשילוט לצורך מיתוג חנויות ומשרדים. שלטים אמנותיים אלה מעניקים ללקוח ייחודיות ובידול, ומדגישים את מסרים שיווקיים.

סקר דיזיין מעמידה לרשות מעצבים מגוון עצום של פתרונות שילוט אמנותיים שמבוססים על סל רחב היקף של חומרי גלם לשילוט ועל טכנולוגיות הדפסה בצבעים חדים ובעלי נוכחות. אנו מתמחים בשלטים במגוון טכניקות ייצור לרבות שלטי תלת ממד, שלטים מוארים, שלטי ענק, טפטים, מדבקות, חיתוך צורני ועוד

כל תהליך ייצור מסתיים עם גימור בעבודת יד והתקנת השלטים נעשית על ידי המתקינים מנוסים שמבצעים עבודה ברמת גמר ללא פשרות.

שילוט קירות

אם אתם מחפשים דרך לא שגרתית לשלב אמנות או שילוט בחלל הפנימי או החיצוני של העסק שלכם, שקלו שילוט קיר מתחלף. בשיטה זו תוכלו להשתמש במדבקה או טפט קיר באופן מתמשך או זמני.

שילוט לתערוכות וכנסים

טפטים בשילוב אלמנטים – שילוט לתערוכה שמשלב שמשונית שמתוחה על מסגרת ברזל דקורטיבית (טרסים) ממנה יוצאים אלמנטים מפרספקס המשמשים כמעמד למשקפיים עבור מותג משקפי שמש. דוגמה נוספת הינה במשרד היי-טק אשר מיתג את קירות הקבלה בטפט העשוי ממדבקת ויניל אטומה ושילוב מסגרות תלת ממדיות

שלטים למשרד

הרשימו את לקוחותיכם עם שלט המציג את שמכם במבואה למשרד שלכם או הכניסה לבניין. כל התקנה שלנו מבוצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן. בתמונות תוכלו לראות מגוון שלטים ואפשרויות מיתוג משרדים לדוגמא. אם יש לכם רעיון, אנחנו נממש אותו!

סקר דיזיין תלת מימד מגשימה כל חזון. רשימת הלקוחות שביצענו עבורם עבודות כוללת את: עיריית-תל אביב-יפו, המכללה האקדמית נתניה, מורשת בן גוריון ועוד.