שלטים

כשהמפגש המרתק בין קשיחות מתכתית לעיצוב מלא השראה מתחבר עם יכולות ייצור מתקדמות, התוצאה הסופית היא מרהיבה. זהו המסר שלנו בסקר דיזיין תלת ממד למעצבי פנים ואדריכלים המזמינים דרכנו ייצור והתקנת שלטי מתכת.

סקר דיזיין מתמחה בפרויקטים המשלבים מתכת, רשימת הלקוחות שביצענו עברם עבודות כוללת: קרונוס ישראל, סיסקו, מוביל טורנדו ועוד

על ייצור שלטי מתכת

שלטי המתכת המיוצרים על ידינו עמידים בכל התנאים הסביבתיים ומיועדים לטובת שילוט פנים ושילוט חוץ. השלטים מותקנים במגוון חללים ולשורה ארוכה של מטרות. החל מייצור שלטים ממתכת כשלטי חזית עוצמתיים ומרהיבים, וכלה – כמובן – בשימוש הנפוץ של שילוט פנים ממתכת בחברות, משרדים, מיזמי היי-טק, מפעלים, מוסדות ציבוריים, מרכזים מסחריים, הנצחה ועוד.

סקר (תלת מימד) דיזיין מספקת פתרונות שילוט למשרדים עם סל עשיר של חומרי גלם לרבות ברזל, אלומיניום, פליז בשילוב עם ציפוי כרום-ניקל ועוד. השלטים מיוצרים ברזולוציה בלתי מתפשרת, בין השאר תודות לטכנולוגיה חדשנית של צריבה פוטו-כימית המאפשרת גם העתקה של תמונות ואלמנטים לגוף המתכתי. זאת כמובן לצד פתרונות בחזית הטכנולוגיה של חיתוך צורני וחריטה עם מכונות סי.אנד.סי, מכונות חיתוך בתלת ממד, הדפסת רשת לגרפיקה עדינה ועוד.

מעצבים ואמנים רבים נמנים על קהל לקוחותיה של סקר (תלת מימד) דיזיין המובילה פרוייקטים רבים בתחום השילוט. כל חזון עיצובי מתקבל בברכה וכל אתגר אמנותי נענה בפתרון המתאים ביותר.

מעצבי פנים מובילים נעזרים בנו לטובת ייצור שילוט מתכת עם עיצובי טקסטים בפונטים שונים, לוגואים, תמונות וכמובן צביעה בתנור ליוקרה, עמידות ואורך חיים. תהליך הייצור התעשייתי מסתיים בגימור עבודת יד.

מלאכת ייצור שלטים ממתכת למשרד היא מומחיות הדורשת היכרות מעמיקה עם מגוון חומרי הגלם הזמינים, בכדי ליצור את השילוט האידיאלי לאופי המשרד או המבנה בו יוצב. לאחר ייצורם של האותיות, צוות מתקינים מנוסה מתלווה לתהליך ובוחן כיצד לתלות את השלט נכון על קיר המשרד או הבניין.

ניתן להתקין שלטי מתכת במיקומים שונים במבנה שלכם. צוות המתקינים המקצועי שלנו ילווה אתכם ויסייע לכם לבחור במיקום האידיאלי למקסום הופעתם.