סקר דיזיין מתמחה בפרויקטים ענקיים כולל קירות, רשימת הלקוחות שביצענו עבורם עבודות כוללת: סודה סטרים, דולב, המכללה למינהל ועוד

שלטי חוצות – פרוייקטים

הגודל קובע והאיכות היא בפרטים הקטנים. סקר דיזיין גאה להיות בית מקצועי ואמנותי למעצבי חוץ ופנים המחפשים פתרונות של שלטי ענק או שלטי חוצות. אנו מייצרים ומתקינים שלטי ענק על גבי בניינים בכל סדר גודל ובהתאם לכל דרישה/חזון של מעצבים ואדריכלים.

השלטים עשויים מחומרי הגלם הטובים בענף והמעצבים נהנים מחופש פעולה כיד הדמיון הטובה. פתרון לכל עיצוב, לכל גודל, לכל תנאי מזג אוויר ולכל מטרה.

סקר דיזיין תלת מימד מייצרת שלטי ענק בעוביים שונים ומחומרים כגון שמשוניות, בדי רשת, פי.וי.סי ומדבקות. ניתן לייצר שלטים אטומים לחלוטין או שלטי ענק המתאימים להתקנה על חלונות משרדים, בניינים ומבני מגורים ובדרכים.

שלטי החוצות מותקנים על פאות מבנים ויכולים להיות מוטיב לכיסוי פיגומים ועבודות תשתית. ניתן לשלב אלמנטים מוארים כדוגמת לוגו וסלוגן. חזית הטכנולוגיה בענף: לרשותנו מכונות המסוגלות לייצר שלטים בכל מידה עם הלחמה היוצרת שילוט כמקשה אחת. התקנת השלט נעשית על ידי מתקינים מומחים בטיפוס והתקנות בגובה ומנופים בגבהים שונים.

שלטי ענק

לקסוס – שלט ענק המשתרע על פני כ-250 מ”ר שהותקן על חזית בית לקסוס בתל אביב בזמן השיפוץ. השלט המעוצב והמרשים העניק פרסום אפקטיבי ויוקרתי לחברה שביקשה לבשר אודות פתיחתו הצפויה של אולם התצוגה המפואר ובד בבד להסתיר שיפוץ מאסיבי מאחורי הקלעים

בניין פיבקו בנתיבי איילון – שלט ענק על חזית בניין “פיבקו” בנתיבי איילון אשר הזיכיון להתקנה ושיווק השלט הינו בלעדי של חברת “סקר גרופ”. השלט מודפס באיכות גבוהה תוך התחשבות בחשיפת המותג בפני מאות אלפי אנשים ביממה. בבניין הותקנה קונסטרוקציה ייחודית לשלטי חוצות על ידי חברת “סקר גרופ” המבוססת על כבלי פלדה שמייצרים מצד אחד עדינות ומצד שני יציבות ועוצמה.

אל תתפשרו על איכות – תנו למחלקת עיצוב שלטי החוצות שלנו המתמחה בתחומה ללוות את הפרוייקט שלכם מתחילתו ועד ההגעה לתוצאה הרצויה

אז מהו בדיוק פרסום על שלט חוצות ומה מיוחד בו לעומת שיטות פרסום אחרות? פרסום שלטי חוצות היא שיטת פרסום באמצעות לוחות המונחים על עמודים מוגבהים הנמצאים בצידי הדרך, וגלויים לנהגי רכבים והולכי רגל.

לסקר דיזיין זכיונות פרסום בלעדיים במוקדי תנועה מרכזיים בישראל לבחירתכם.