סקר דיזיין מתמחה בפרויקטים המשלבים תלת מימד, רשימת הלקוחות שביצענו עבורם עבודות כוללת: עיריית חדרה “בית ספר גלים”, סיסקו, פרוקטר אנד גמבל ועוד.

ייצור שלטי תלת-מימד

סקר דיזיין פותחת בפני מעצבי פנים ואדריכלים עולם תלת ממדי של אפשרויות עם פתרונות שילוט מעוצבים, אמנותיים, ייחודיים ומעוררי השראה. שלטים שמבטאים אמירה עיצובית, מתכתבים עם השפה הדקורטיבית בחלל ומקיימים דיאלוג עם התנאים הסביבתיים והדרישות הפונקציונליות.

כל חזון או דרישה מיוחדת של המעצב/ת נענים ב”כן, בוודאי” בזכות סל פתרונות עשיר לייצור שלטי תלת מימד, שילוט אותיות בולטות, לוגואים, אלמנטים תלת ממדיים ועוד. השלטים המיוצרים על ידינו מותקנים על חזיתות מבנים, בתור שילוט פנים, כשילוט משרדי וכו’

סקר (תלת מימד) דיזיין עובדת בטכניקות חדשניות ומתקדמות של חיתוך צורני בעזרת מכונות סי.אנד.סי, מכונות חיתוך בלייזר ומדפסות תלת מימד. במקביל לייצור התעשייתי אנו מסיימים את התהליך בגימור בעבודת יד מוקפדת. התוצאה הסופית המרהיבה מחברת את החזון של המעצב עם יכולות ייצור חדשניות וניסיון שנצבר לאורך למעלה מ-20 שנה בתחום.

סקר (תלת מימד) דיזיין עובדת עם כל חומרי הגלם המובילים בענף כגון פרספקס, פי.וי.סי, אותיות ניאון, אלומיניום, לוקו-בונד, עץ ומתכות שונות. בחירת חומרי הגלם וטכניקת הייצור נעשית בשיתוף מלא של המעצב/ת, תוך קבלת ייעוץ והכוונה מצד המומחים של סקר (תלת מימד) דיזיין.

אנו מייצרים ומתקינים שלטי תלת מימד פנימיים (אין דור) ושלטי תלת מימד חיצוניים (אווט דור). ניתן להטמיע אלמנטים של תאורה מרהיבה (ליצירת משחקי אור וצל, הילה ועוד), כולל שלטי לד באיכות ובסטנדרטים הגבוהים בענף.

השילוט מותקן על ידי המתקינים המקצועיים של סקר (תלת מימד) דיזיין אשר מבצעים את העבודה ברמת גמר מושלמת ואנו מספקים כמובן גם שירותי שירות, תחזוקה ואחריות לאורך שנים.